MENU

Zielone szkoły

Organizujemy zielone szkoły na terenie całej Polski i wybranych krajach europejskich. Każdy wyjazd to czas kreatywnych działań, sportowych zmagań, zbliżenia z naturą, odkrywania (wszech)świata i spotkań z rówieśnikami oraz wycieczek, konkursów, śmiechu, zaskoczeń, no i świetnej zabawy…

Program

ARTYSTYCZNY

Aktywność artystyczna: film, fotografia, plastyka, muzyka, teatr. Świat sztuki i kreatywności otwiera młode umysły, stwarza nowe perspektywy rozwoju, rozwija pasje i zdolności abstrakcyjnego myślenia.

SPORTOWY

Ruch, rywalizacja, zabawa! Połączenie sportów tradycyjnych z wyczynowymi, kuglarstwem, zajęciami cyrkowymi, sztukami walki i tańcem. Sport rozwija sprawność fizyczną, wzmacnia poczucie własnej wartości, buduje relacje z rówieśnikami, pomaga w nauce. 

EDUKACYJNY

Astronomia, chemia, fizyka, biologia, przyroda, ekologia w formie doświadczeń, zabawy, pasjonującej przygody. Poznajemy jak zbudowany jest świat przyrody, jakimi prawami rządzi się fizyka i chemia, dokąd sięga kosmos, dlaczego warto zadawać pytania i szukać na nie odpowiedzi.

TURYSTYCZNY

Piesze wycieczki, odkrywanie nowych miejsc, zwiedzanie interesujących obiektów. Większość miejsc do których wyjeżdżamy położone są w pobliżu ciekawych atrakcji turystycznych oraz malowniczych szlaków.

MIX

Czasem trudno wybrać jedną formę aktywności, dlatego najczęściej wybieranymi są wyjazdy z programem mieszanym. Podczas których każdego dnia możemy odkrywać inne formy aktywności, brać udział w warsztatach o różnej tematyce.

Jak wybrać najlepszy program ?

Każdy program przygotowujemy indywidualnie z myślą o konkretnej grupie. Dlatego potrzebujemy kilka ważnych informacji:

  1. Termin wyjazdu, ilość dni
  2. Ilość i wiek uczestników
  3. Miejsce wyjazdu lub maksymalna odległość od szkoły
  4. Program (Twórczy, Eko, Aktywny, Eksperymentalny, Mix lub inny)
  5. Transport(własny czy z Artrip)
  6. Uwagi dodatkowe (graniczna cena, informacje o grupie, zainteresowania)
  7. Kontakt (telefon, mail)
  8. Nazwa i adres szkoły