MENU

Obozy i kolonie

Obozy wakacyjne tworzymy z pasją i doświadczeniem, tak by inspirowały, rozwijały i nastrajały do różnych form aktywności. Nie możemy młodych umysłów i ciał zamknąć tylko w jednej formule, dlatego mniej lub bardziej proporcjonalnie łączymy sport ze sztuką, przyrodą, poznawaniem świata, nauką i zabawą. Za każdy z działów odpowiada wykwalifikowana, pełna energii i doskonale przygotowana kadra.

Zakwaterowanie

Ośrodki dostosowane do przyjmowania grup młodzieży, położone w malowniczych i bezpiecznych zakątkach Polski. Pokoje z łazienkami, domowe wyżywienie, przestrzeń do rekreacji i zajęć sportowych.

Szczegółowy opis miejsc i ośrodków umieszczamy przed otwarciem zapisów na dany sezon.

W ofercie

 1. Zakwaterowanie: budynek murowany, komfortowe pokoje 2 – 6 osobowych z łazienkami, boisko, wiata, świetlica
 2. Wyżywienie: 4 posiłki każdego dnia (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja lub śniadanie, suchy prowiant, obiadokolacja, deser).
 3. Program:
 • każdego dnia: trening sportowy, zajęcia taneczne i cyrkowe, survival i terenoznawstwo, warsztaty kreatywne i artystyczne, gry i zabawy integracyjne, podchody, dyskoteka/ognisko, turnieje sportowe i wiele innych
 • wycieczki piesze z przewodnikiem
 • wycieczki autokarowe
 • park linowy/paintball/rowery
 • podchody/gry terenowe/zabawy integracyjne
 • konkursy indywidualne i drużynowe/zawody sportowe
 1. Kadra: opieka doświadczonych pedagogów i kadry trenerskiej, opieka medyczna, ratownik, przewodnicy podczas wszystkich wycieczek turystycznych i sportowych.
 2. Transport: Ustalany indywidualnie za dopłatą
 3. Ubezpieczenie: NNW

 

INFORMACJE I ZAPISY: www.artrip.pl, info@artrip.pl, 721 831 995