facebook

Obozy

Obozy Leonardo

Nasze dzieci to wulkany energii…! jeśli tylko pozwolimy im na chwilę odpocząć od telefonów komórkowych. Mają nieprzebrane pokłady otwartych pomysłów i wolnych, twórczych koncepcji na każdą chwilę swego życia.

Wakacje to czas uwalniania potencjałów, zawierania znajomości, próbowania nowego, uczenia się samodzielności, pokonywania słabości.

Obóz Leonardo tworzymy z pasją i doświadczeniem, tak, by inspirował, rozwijał i nastrajał do różnych form aktowości. Nie możemy młodych umysłów i ciał zamknąć tylko w jednej formule, dlatego mniej lub bardziej proporcjonalnie łączymy sport ze sztuką, przyrodą, poznawaniem świata, nauką i zabawą. Za każdy z działów odpowiada wykwalifikowana, pełna pasji i doskonale przygotowana kadra. Dodatkowo każdy obóz gości przez kilka dni specjalistę ze świata sztuki, nauki lub sportu, który pracuje z młodzieżą i dzieli się swoją pasją.

Dlaczego Leonardo? Do tej pory nasze obozy wakacyjne dzieliliśmy wg konkretnych działów tematycznych, jak: sport, sztuka, nauka. Każdy uczestnik deklarował się wcześniej, jaka forma aktywności go interesuje i do takiej sekcji był przypisywany. Podczas samych jednak wyjazdów uczestnicy poszukiwali nowych wyzwań, odkrywali w sobie zainteresowanie odmiennymi dziedzinami.

Potrzeby uczestników dawały nam sporo do myślenia i dlatego zdecydowaliśmy się, że Akademię  Sportu, Clever Camp i Krainę Inspiracji łączymy oraz zmieniamy w jeden Obóz Leonarda.

Informacje i zapisy:
obozy@artrip  721 831 995