facebook

Naszą misją jest troska o kreatywny rozwój dzieci, młodzieży oraz dorosłych, poprzez zaangażowanie w sztukę, ekologię, naukę i działania zespołowe.

Co nas wyróżnia?

Pasja

Tworzymy wyjątkowy program, bo WIERZYMY W KREATYWNY ROZWÓJ MŁODEGO CZŁOWIEKA!Nie kierujemy się modą, ale potrzebą zachwycania, odkrywania, zdobywania i zmieniania świata. 

Autorski program

Tworząc program czerpiemy z wieloletnich własnych doświadczeń, obserwacji i wrażeń 
oraz sugestii i propozycji samych uczestników. Nastawieni jesteśmy na wielokierunkowy rozwój dzieci i młodzieży oraz rozbudzanie ich naturalnej wrażliwości i kreatywności. 

Proponujemy warsztaty, które uwrażliwiają, rozbudzają pasję i otwierają na siebie, 
innych oraz otaczający świat
. Wykorzystujemy interaktywne metody pracy, które pozwalają pogłębić wyobraźnię, wrażliwość i radość odkrywców. Pokazujemy jak kreatywnie wykorzystywać najprostsze i nietypowe materiały, z tworząc z nich naprawdę rzeczy niezwykłe. 

Utrzymujemy kontakty z ośrodkami i centrami twórczej edukacji na terenie Polski w tym Laboratorium Edukacji Twórczej w Warszawie, Wydziałem Sztuki Edukacji Artystycznej UP w Krakowie czy Fundacją Edukacyjną Jacka Kuronia w Teremiskach. 

Wykwalifikowani trenerzy

Zatrudniamy wykwalifikowanych trenerów, pełnych pasji, chęci i umiejętności pracy z młodymi ludźmi. Dodatkowo każdy trener przechodzi długotrwałe i rzetelne szkolenia dostosowane do stażu pracy oraz pełnionej funkcji, przygotowujące go do przyszłych obowiązków podczas wyjazdów z Artrip. 

Nasi trenerzy obecni są 24h odpowiadając za właściwy przebieg wyjazdów w tym warsztaty, zajęcia integracyjne, konkursy, gry i zabawy z uczestnikami. Dzięki ich doświadczeniu i stałej obecności program może być na bieżąco modyfikowany i dostosowywany do warunków

Atrakcyjne ośrodki

Wyjeżdżamy i realizujemy program w niemalże wszystkich zakątkach kraju, a jeśli jeszcze gdzieś nie byliśmy to na pewno już niedługo będziemy! 

Nasze grupy zakwaterowane są w sprawdzonych i komfortowych ośrodkach położonych w malowniczych i zacisznych miejscach, dających gwarancję bezpiecznego, aktywnego i twórczego wypoczynku.

 Kompleksowa organizacja

Zajmujemy się kompleksową organizacją wszystkich oferowanych przez nasze biuro wyjazdów:

  • nocleg i wyżywienie
  • autorski, różnorodny program
  • opiekę instruktorów 24h
  • materiały i sprzęt warsztatowy
  • przewodników i pilotów
  • bilety wstępu
  • dokumentację fotograficzną, materiały pamiątkowe
  • ubezpieczenie NNW
  • Transport (na życzenie)

a przede wszystkim

RADOŚĆ, ROZWÓJ I BEZPIECZEŃSTWO DZIECI !!!

Drodzy Nauczyciele! z Artrip wyjazd klasowy będzie przyjemnością nie tylko dla Dzieci.
Zajmujemy się pełną organizacją, tworzymy program szyty na miarę i zapewniamy wsparcie wychowawcze podczas wyjazdów !!!